10.kapitola - Teria a kouzla lásky I.

25. července 2012 v 20:55 | Anna Klingerová |  Poslání elfů
Ahojky, mí drazí čtenáři. :) Konečně je tu další kapitola. Jak jistě z názvu poznáte je tu trochu více romantiky, ale vy co nemáte rádi slaďáky to nějak prosím překousejte, protože v druhé části to romantika teda nebude. :D Bude to drsný. Sbad. ;) Jinak co se týče psaní o prázkách, budu psát kapitoly snad častěji. :) Tak si užijte novou kapitolu! :)Ráno vztala časně. Rozhodla se, že pro své nové společníky nasbírá pár plodů. Tak zamířila hlouběji do lesa. Všichni ještě spali. Milbrix jen trochu zafrkal.
,,Neboj za chvíli jsem zpátky." a ztratila se jim z dohledu.

Chodila po lese a hledala keře borůvek,ostružin, malin a všelijakých lesních keřů s výbornými plody.Když tak sbírala a ohýbala se pro maliny a ostužiny, došla až k velkému dubu. Pohlédla nahoru a všimla si roztomilého ptáčka. Vzpoměla si na píseň, kterou ji učívala její maminka. Najednou dostala chuť si ji zazpívat. A tak začala zpívat svým něžným a jemným hlasem:
Stromy šumějí a jsem velmi šťastná,
vždyť živa jsem, proč nebýt veselá?
Tak vztaň, tancuj
a zpívej se mnou.
Vžij se do stromů a poslouchej jejich hlas,
Vždyť jsi na světě plném krásy přírody.

u-u-u-U-u-u-u

Najednou zapraskala větvička. Sirin se prudce otočila. ,,Neboj se, to jsem jenom já." řekl tiše Iliun. Sirin se trochu uvolnila, ale cítila se trochu trapně, jelikož ji slyšel zpívat. To neměla Sirin ráda, protože si o sobě myslela, že neumí zpívat.
,,Moc hezky zpíváš." Sirin se ale nesouhlasně usmála.
,,Ale jo, jsi dobrá."
,,Ale k čemu mi to je, když moje maminka je mrtvá." vzlykla.
,,Vždyť nemusíš těšit zpěvem jenom tvoji matku. Potěš i mě a zpívej dál."
,,Když já jsem vždy zpívala jen matce. Byla ta nejbližší."
,,Jestli chceš budu tvým nejbližším člověkem. Kdykoliv a kdekoliv." Sirin se znovu rozzvlykala. Nevěděla jestli dojetím nebo smutkem. Iliun ji k sobě přivinul a chlácholivě ji hladil po vlasech. Cítil se neskonale šťastně. Toužil ji chránit. Strašně moc. Najednou si nedokázal představit, že by ji někdo ublížil nebo dokonce zranil. To by nikdy nedovolil. Najednou si uvědomil, jak mu na ní záleží. Po chvilince přišel na to, že je do ní zamilovaný až po uši!
Sirin se cítila v jeho pevném objetí bezpečně. Tak bezpečně jako možná, když byla u matky v objetí jako batole. Najednou chtěla být v jeho objetí celé hodiny, dny, týdny, měsíce.....Blik! Náhle jí došlo o čem přemýšlí a uvědomila si, že ho miluje.
Po pěti minutách povolil obětí a mírně odstoupil. Ze Sirin hned vyprchal všechen pocit bezpečí. Pohladil ji po vlasech a zastavil se u konečků. Začal je namotávat na prsty. Pak se jí podíval do jejich zelených očí a pohladil ji po tváři. Začal kmitat očima z jejich rtů a krásných očí. Toužil ji políbit. Mírně ji k sobě přitáhl. Teď se skoro dotýkali nosů. Sirin zavřela oči. Čekala na polibek, na jeho polibek plný lásky a vášně. A potom ji něžně políbil. Sirin nic takového v životě nikdy nezažila, bylo to neskonale příjemné.Toužila ho líbat celé hodiny. Mírně se od ní odtáhl, ale ona nechtěla přestat a tak ho znovu políbila. Jelikož Iliun poznal, že po něm taky touží začal ji líbat intenzivěji. Více ji k sobě přítáhl a druhou rukou ji hladil po zádech. Sirin mu položila ruce na krk, ale později mu zajela prsty do jeho hnědých vlasů.
Po chvilce se od sebe odtáhli: ,,Trháš lesní plody ?" usmál se.
,,Jo, chtěla jsem vám udělat radost."
,,Jestli chceš tak je s tebou půjdu taky někdy znovu trhat." řekl laškovně. Oplatila mu úsměv, chytl ji za jemnou malou ručku a společně se vrátili k přátelům.

u-u-u-U-u-u-u

Když se probudila byl pryč Iliun a Sirin. Elias ještě spal a Fili překvapivě jěště taky spala, což ji udivilo. Asi má tvrdý spánek. Ze zamyšlení ji probudil Elias:
,,Dobré ráno, Lili." a laškovně se usmál.
,,Hele, proč mi říkáš Lili ?!"
Chtěl jí odpovědět, ale to si zrovna všimli Iliuna a Sirin jak kráčí z lesa a drží se za ruce. Trochu se divila, ale zárověň si řekla proč by ne ?
,,Ne aby jsi se vyptával !" stihla varovat ještě Eliase, aby nevznikla další trapná chvíle, nebo hůř ponížení.
,,Ahoj." pozdravila je Sirin mile.
,,Dobré ráno." odpověděl Elias a očima zamířil ke spojeným rukám. Okamžitě se pustili. Lilien poznala, že se cítí dost trapně a tak se na Sirin povzpudivě usmála.
,,Ehm, natrhala jsem vám pár lesních plodů, k snídani."
,,Natrhali." opravil ji Iliun.
,,Ne, natrhala! Ty jsi přišel až potom." začala se s ním hádat. Elias a Lilien se na sebe podívali a začali se jim smát. Když si toho všiml Iliun se Sirin, okamžitě se přestali hádat.
,,No měli by jsme se nasnídat, ať můžeme vyrazit, myslím, že za dvě hodiny jízdy by jsme mohli dorazit do Terii." Po Lilieniných slovech se všichni posadili a začali vytahovat z vaků jídlo, jako elfský bílý tenký chléb a jablko. Samozřejmě také Sirininy lesní plody.
,,Jsou fakt dobré." pochválil plody Iliun. Sirin se na něj vděčně usmála.
,,Hmmm, sladké." přiznal Elias a podezřele se podíval na Lilien.
,,Kluci." zasmála se Lilien.

Po krátké snídani si sbalili věci a vydali se po dlouhé stráni, která se pomalu zvedala do kopce. Když dojeli na kopec, před nimi se otevřelo krásné údolí. Vzadu na levé straně se třpytil Disglairový les, dál za vesnicí se linula řeka Silmelie. A úplně nejdál a trochu vpravo uviděli z dálky malinkatý Bächský les. Zrak se jim však obrátil zpátky k vesnici. Linul se z ní kouř.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Komu fandíte?

Elias a Lilien 61.1% (11)
Iliun a Sirin 38.9% (7)

Komentáře

1 Aranis Aranis | 25. července 2012 v 20:57 | Reagovat

Pozor! Toto je moje nejdelší kapitola. Prosím potlesk. :D

2 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 26. července 2012 v 21:25 | Reagovat

smekám. vážně nádhera :)

3 Neilin Neilin | 27. července 2012 v 11:13 | Reagovat

hezký... :D

4 Lilien Lilien | E-mail | Web | 28. srpna 2012 v 0:25 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se za reklamu, snad mi to nebudeš mít za zlé. Ráda bych pozvala tebe a případně i kohokoliv jiného k projektu FantasyWiki na stránkách www.fantasywiki.cz Snažíme se najít a spojit amatérské fantasy autory a vytvořit pohodový server pro každého, kdo se o tento žánr zajímá, tedy nejen pro autory, ale hlavně pro čtenáře. Všichni jsou vítáni.

5 Kristýna Kristýna | Web | 5. května 2013 v 11:08 | Reagovat

Ahoj já vám můžu doporučit i tenhle web www.skola-magie.cz jsem u nich ve škole magie, mají jí online a je supr, mají i kurzy magie online a eshop s kouzly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama